FESTIVĀLA PROGRAMA:

Festivāla norises vietas: RIXC Mediju telpa un Mākslinieku savienības galerija, Mākslinieku savienības māja: 11. Novembra Krastmala 35

Ceturtdiena 30. Septembris, 2004

19.00 – FESTIVĀLA ATKLĀŠANAS PROGRAMMA [Mākslinieku savienības galerijā]
“Acoustic.Space #5 – Kultūrkartēšana” publikācijas prezentācija |
TRANS CULTURAL MAPPING izstādes atklāšana: TCM darbnīcu dokumentācijas un mākslinieku instalācijas: Jānis Garančs/LV – Paralēlainavas; Anija On Ni Van/Honkonga-Zviedrija – Geo Leds; Evens Vestvangs/ Norvēģija & Timo Arnalls/Norvēģija – Laiks, kuru aizmirsa zeme; Jome Nolarts (Katalonija) u.c. – Domāšanas palīgs revolūcijai: Kartējot notikumus |
Marks Bains/ ASV- Nīderlande –- Pašsensors// 24h performance mobilo sakaru tīklā visu festivāla laiku -> zvaniet (371)8242323 |
Havjers Garcia -- TCM

20.00 – SKAŅU PERFORMANCES [RIXC Mediju telpā]
Oskars Poikāns/LV (15 min)|Boruts Savskis/Slovēnija (25 min)|Edvīns Van der Heide/Nīderlande (30 min)| Sound Mechano & Choops/LV (20 min)|dj/ip@bip-hop.com/Fancija (60 min)


PIEKTDIENA 1. Oktobris, 2004

10.00 – 22.00 “Kultūrkartēšanas” darbnīcu ekspozīcija - dokumentācijas un instalācijas
--------------------------------------------------------------------------
10.30 – 11.45 [1. konferences daļa]: IEKŠKOLONIZĀCIJA/ KULTŪRKARTĒŠANA
[RIXC Mediju telpa]
Moderators: Florians Šneiders/Vācija.
Dalībnieki:
Branka Čurčiča/Dienvidslāvija -- ..par Starp-Eiropas Pikniku(15 min + 7 min video) | Normunds Kozlovs/LV -- ..Eiropas kultūras 'brandings' (20 min) |
Kristīne Briede/LV -- ..Euro-Watching (10 min)
Hīs Bantings/Lielbritānija -- ..robežkartēšana (15 min)
------------------------------------------------------------------
11.45 – 12.10 [2. konferences daļa]: TAKTISKĀ MOBILITĀTE
Moderators: Marks Tuters/Kanāda-LV
Kristians Nolds/Lielbritānija (15 min)| Florians Šneiders/Vācija (15 min)
------------------------------------------------------------------
12.10 – 12.30 Apaļā galda diskusija(20 min)
------------------------------------------------------------------
13.30 – 15.30 [3. konferences daļa]: SABIEDRISKĀ KARTĒŠANA
ModeratorS: Marks Tuters/Kanāda.
Dalībnieki: Ričards Rodžers/ASV - Holande (35 min)|Valdis Krebs/ASV - LV..Sociālo tīklu analīze (35 min)

Kartēšanas prezentācijas:
Skailers Erls/ASV -- ..Mapping Hacks (10 min) |Pablo de Soto/Sānija -- .. Fadait(10 min)|Pjērs Anrī Rambozs/Fancija -- .. Matriksa notekšanas ceļi(10 min)|
Diskusija (20 min)

------------------------------------------------------------------
16.00-18.00 [mākslinieku prezentācijas] ATSKATS UZ TCM DARBNĪCĀM UN SADARBĪBAS KARTĒŠANAS PROJEKTIEM [Mākslinieku savienības galerijā]
Ievads – Rasa Šmite TCM darbnīcas/LV (5 min). Šerila L’Hirondelle/Kanāda - ..Darbnīca Karostā (10 min).
LOKATĪVO MEDIJU DARBNĪCAS/ pixelACHE festivāls(Helsinku darbnīca) – Endrjū Patersons (10 min), Tīmū Kevikangas (10 min), Sāra Kolstere (10 min), Margota Jacobsa (10 min), Inari Virmakoski (10 min)
Manu Luksch & Mukuls Patels/UK - MYRIORAMA (15 min) |

OPEN SOURCE CITY (darbnīca Strasbūrā, Francijā) – Pjērs Anrī Rambozs(10 min), F2F (10 min), EXZYT (10 min), Aleho Dukue (10 min) |
20.00 SKAŅU PERFORMANCES ‘SPEKTRA KARTĒŠANA’
[RIXC Mediju telpa]
Adams Haide/Jaunzēlande (20 min)|Andrejs Kiričenko/Ukraina (20 min)|Sāra Kolstere/Nīderlande & Dereks Holzers/ASV - Nīderlande (20 min)| G-Lab (Bumstein & Garbstein)/Lietuva (20 min)| Vox Populi/Francija (30 min),
I/DEX (Baltkrievija) (20 min),

No 22.00 – Varka Crew DJ/LV: spyceed jah:ngle klubā Depo.

SESTDIENA 2. Oktobris, 2004

10.00 – 22.00 “Kultūrkartēšanas” darbnīcu ekspozīcija - dokumentācijas un instalācijas
----------------------------------------------------------------------------
11.00 - 12:30 [4. konferences daļa]
Moderators: Adams Haide/ Jaunzēlande
Dalībnieki: Džeimss Stīvens/Lielbritānija -- ..brīvie tīkli (15 min) | Ugo Vallauri/Itālija (15 min) | Sofea Lernere/Somija – ..signāla process (15 min)Boruts Savskis/SI - ..Skatoties no apakšas, redzot no augšas (15 min)|
Marks Bains/ASV- Nīderlande - ..mikro radio (15 min) |
Diskusija(15 min)
------------------------------------------------------------------
13.30 – 14.20 Atklātā lekcija (RIXC Mediju telpa):
Ričards Bārbrūks/Lielbritānija – Ņujorkas pravietojumi (40 min) |
Ilze Strazdiņa/LV-Lielbritānija – RICHAIR2030 (10 min) |

---------------------------------------------------------------------
14.30 – 16.15 [5. konferences daļa] LOKATĪVIE MEDIJI.
Moderators: Tapio Makela/ Somija
Ievads: Ēriks Klutenbergs/ Nīderlande(30 min) Kas ir lokatīvie mediji?
Dalībnieki: Bens Rassells/ Lielbritānija - ..kā fenomenoloģija (15 min) |
Pīter Dubuā & Edvards MakGilavrijs/ Nīderlande (15 min) - ..kā ģeogrāfija |
Debates: Tapio Makela/Somija, Sols Alberts/Lielbritānija, Džo Velša/Lielbritānija - ..kā arhīvisms (30 min)

---------------------------------------------------------------------
16.30 - 18.30 [mākslinieku prezentācijas] TCM DARBNĪCAS UN SADARBĪBAS KARTĒŠANAS PROJEKTI:
Islande no iekšpuses un no ārpuses – Pols Taijers(10 min), Anija On Ni Van (10 min), Evens Vestvangs & Timo Arnalls (10 min), Matiass Arje (10 min)
Dereks Holzers/US-NL & Sāra Kolstere/NL -- soundscape.fm (15 min)
MOBILĀS PRIEKŠPILSĒTAS (darbnīcas Lofotēna/Norvēģijā) -- Kristīne Bergausta (10 min), Laura Beloffa (10 min) |
SEMAPHORE (residences Dankerkā/Francija) - Adams Haide (10 min)
TCM PROGRESS - SOURCING THE INPUTS/ MAPPING THE OUTPUTS (Slovēnijas/ Somijas darbnīca) – Džo Velša, Skailers Erls (15 min)
[noslēguma diskusija] Moderatori: Bens Russells and Endrjū Patersons.
---------------------------------------------------------------------
20.30 – SKAŅU PERFORMANCES ‘SPEKTRA SKANĒŠANA’ [RIXC Mediju telpa]
Android/Krievija-- LV (30 min)|Tuner Orchestra/Fancija (30 min)| si-cut.db/Lielbritānija (30 min)| Man Eater Orcherstra/Fancija (30 min),
Clausthome (30 min)/LV|
23.00 - SIGNAL-SEVER! TRANSIGNAL 5 – 8 stundu performance – Projekt Atol/Pact Systems/Rx:Tx/DelRay/Droomof/Sound Meccano komandas un viesu signālu uztveršanas un apstrādes un vizuālā performance. Tiešraidē no Parīzes via W1 Satellitam pāri visai Eiropai,ar galveno kanālu nomērķētu uz Latviju

24.00 – Festivāla noslēgums klubā DEPO: The Mole/Kanāda, EGG/Kanāda, dj/ip@bip-hop.com/Fancija, dj Stupid Dog/Fancija u.c.

Svētdiena 3.oktobris, 2004
12.00 brauciens uz instalācijas “Piens” atklāšanas pasākumu Bārdu dzimtas muzejā “Rumbiņi”, Limbažu rajonā. (http://milkproject.net)

“Kultūrkartēšanas” reģionālās ekspozīcijas
2.–10.Oktobris – instalācija “Piens” Bārdu dzimtas muzejā “Rumbiņi”, Limbažu rajonā. Atvērta katru dienu no 12.00–19.00. Atklāšana 2.X, 16.00–19.00. 3.X, 14.00–19.00 – instalācija darbosies angļu valodā.
29.Septembris – 10.Oktobris– izstāde “Mītiskie mezglojumi” galerijā K.māksla?, Atmodas bulvārī 6, Liepājas Karostā. Atvērta katru dienu no 14.00–19.00. Atklāšana 29.IX, 18.00.